HC-JXDZK-3.81-9P
MFR.Part #
HC-JXDZK-3.81-9P
JLCPCB Part #
C51927105
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~24 1x9P 3.81mm 300V 8A 9 9P Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS