HC-HA2.54-7PLT
MFR.Part #
HC-HA2.54-7PLT
JLCPCB Part #
C53151969
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 22.4mm 250V 3A 7 7.9mm 7P 9.2mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin XHB SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS