HC-HA2.54-2PWT
MFR.Part #
HC-HA2.54-2PWT
JLCPCB Part #
C53151955
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 11mm 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 6mm 9.9mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XHB SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS