HC-HA2.54-10PLT
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-HA2.54-10PLT
JLCPCB Part #
C53151972
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 29.9mm 3A 7.9mm 9.2mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin XHB SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS