HC-GH1.25-7PWT
MFR.Part #
HC-GH1.25-7PWT
JLCPCB Part #
C53151902
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12mm 1A 1x7P 4.25mm 5.4mm 50V 7 7P Beige Copper alloy GH LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS