HC-GH1.25-7PLT
MFR.Part #
HC-GH1.25-7PLT
JLCPCB Part #
C53151911
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12mm 1A 1x7P 4.05mm 4.25mm 50V 7 7P Beige Copper alloy GH LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS