HC-GH1.25-3PLT
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-GH1.25-3PLT
JLCPCB Part #
C53151907
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3P 4.05mm 4.25mm 50V 7mm Beige Copper alloy GH LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS