HC-EH2.54-3AW-TW
MFR.Part #
HC-EH2.54-3AW-TW
JLCPCB Part #
C53151759
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3.8mm 3A 3P 6mm Brass EH PA66 Right Angle Tin White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS