HC-5557-4.2-3A
MFR.Part #
HC-5557-4.2-3A
JLCPCB Part #
C51927049
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.8mm 1x3P 3 3P 4.2mm 600V 7A Copper Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS