HT16C24A-80LQFP
MFR.Part #
HT16C24A-80LQFP
JLCPCB Part #
C5444722
Package
LQFP-80(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1/16,1/8,1/4 1/5,1/4,1/3 2.4V~5.5V 30uA 32kHz 72x4 bit、68x8 bit、60x16 bit I2C LQFP-80(10x10) LCD Drivers ROHS