MCW-0530-150-N1
MFR.Part #
MCW-0530-150-N1
JLCPCB Part #
C182921
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
1.8A 15uH 165mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS