SBDD10200CT
Extended
Manufacturer
High Diode
MFR.Part #
SBDD10200CT
JLCPCB Part #
C50378604
Package
TO-252-2L
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@200V 10A 120A 200V 920mV@5A TO-252-2L Schottky Diodes ROHS