S12HS15-1WH2
MFR.Part #
S12HS15-1WH2
JLCPCB Part #
C6215202
Package
SIP,19.6x6mm
Description
1 11.4V~12.6V 15V 1W 3kV 67mA 80% SIP,19.6x6mm Isolated Power Modules ROHS