S05HS3.3-2WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S05HS3.3-2WH2
JLCPCB Part #
C7070223
Package
SIP,19.6x7mm
Description
1 3.3V 4.75V~5.25V 606mA 71% SIP,19.6x7mm DC-DC Power Modules