WRD110D12-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRD110D12-10W
JLCPCB Part #
C6001388
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 12V 1kV 2 416mA 70V~150V 81% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS