AC220D12DC-5W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
AC220D12DC-5W
Description
-40℃~+85℃ 2 22mm 250mA 36mm 400kHz 48mm 500mVp-p 79% Plastic encapsulated type Short Circuit Protection、Overheat protection、Over Current Protection、Automatic fault recovery ±12V ±2% - DC-DC Power Modules ROHS