URFD24D15-6W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URFD24D15-6W
JLCPCB Part #
C6305691
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
15V 18V~72V 1kV 2 200mA 6W 82% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS