G125-FV13405L0R
MFR.Part #
G125-FV13405L0R
JLCPCB Part #
C6048284
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 2A 34P 5.25mm Gold Through Hole 插件,P=1.25mm Female Headers ROHS