WAFER-XHB254WZ-12A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-XHB254WZ-12A
JLCPCB Part #
C22751772
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.54mm 250V 3A Brass PA66 Right Angle UL94V-0 XHB Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS