NR8040-101M
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
NR8040-101M
JLCPCB Part #
C49234233
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 100uH 1A 377mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS