NR5040-220M
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
NR5040-220M
JLCPCB Part #
C49234213
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5A 1.6A 168mΩ 22uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS