HY0420-6R8M
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
HY0420-6R8M
JLCPCB Part #
C49234159
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
162mΩ 2.5A 2A 6.8uH ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS