2EDGK-3.5-3P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2EDGK-3.5-3P
JLCPCB Part #
C49118109
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1 1x3P 250V 3 3.5mm 3P 7A Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS