HY1040-680M
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
HY1040-680M
JLCPCB Part #
C49234179
Package
SMD,11.6x10.1mm
Description
230mΩ 2A 3.5A 68uH ±20% SMD,11.6x10.1mm Power Inductors ROHS