POHS1004-4R7M
MFR.Part #
POHS1004-4R7M
JLCPCB Part #
C49333029
Package
SMD,11x10mm
Description
14A 18mΩ 4.7uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS