PNLS6045-220M
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
PNLS6045-220M
JLCPCB Part #
C963786
Package
SMD,6x6mm
Description
125mΩ 22uH 3A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS