HBLS1005-3N9S
MFR.Part #
HBLS1005-3N9S
JLCPCB Part #
C963985
Package
0402
Description
200mΩ 3.9nH 300mA 4GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS