HBLS1005-3N3S
MFR.Part #
HBLS1005-3N3S
JLCPCB Part #
C963983
Package
0402
Description
200mΩ 3.3nH 300mA 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS