EBMS160808A301
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
EBMS160808A301
JLCPCB Part #
C963852
Package
0603
Description
1 300Ω@100MHz 350mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS