EBLS321609-2R2K
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
EBLS321609-2R2K
JLCPCB Part #
C963817
Package
1206
Description
2.2uH 45@10MHz 50MHz 50mA 600mΩ ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS