SD24C-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
SD24C-HXY
JLCPCB Part #
C4748792
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 24V 26V 26pF 380W@8/20us 45V 9.5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS