RZR025P01TL-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
RZR025P01TL-HXY
JLCPCB Part #
C22367046
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.7W 190pF 1V 20V 290pF 4.2A 7.8nC@4.5V 740pF 75mΩ@2.5V SOT-23 MOSFETs ROHS