RBR20T40ANZC9-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
RBR20T40ANZC9-HXY
JLCPCB Part #
C53262835
Package
TO-220F
Description
100uA@45V 175A 20A 45V 650mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS