PXN010-30QLJ-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
PXN010-30QLJ-HXY
JLCPCB Part #
C53263144
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 20W 30V 572pF 65pF 7.2nC 81pF 9mΩ@10V N-Channel ±20V DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS