PTVSHC3N4V5B-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
PTVSHC3N4V5B-HXY
JLCPCB Part #
C49318002
Package
DFN-3(2x2)
Description
1nF 1uA 21V 240A@8/20us 4.5V 5.04kW@8/20us 6.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DFN-3(2x2) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS