IPD25DP06NM-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IPD25DP06NM-HXY
JLCPCB Part #
C20606266
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 10A 2.5V 210mΩ@4.5V 31.3W 5.85nC@4.5V 60V TO-252-2L MOSFETs ROHS