IKY75N120CH3XKSA1-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IKY75N120CH3XKSA1-HXY
JLCPCB Part #
C49003422
Package
TO-247P-4L
Description
-40℃~+175℃ 1.2kV 100A 188ns 2.35V@75A,15V 274pF 3.9mJ 300A 307nC@15V 366ns 3mJ 5.1V@2.6mA 63ns 65pF 9.883nF 930W TO-247P-4L IGBT Transistors / Modules ROHS