HXY80N06D
MFR.Part #
HXY80N06D
JLCPCB Part #
C3033432
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104W 15mΩ@4.5V 180pF 3.3nF 3V 45nC@10V 60V 80A TO-252-2L MOSFETs ROHS