HSTS232120B301
MFR.Part #
HSTS232120B301
JLCPCB Part #
C22440451
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 1 11A 12V 13.3V 1uA 32V 350W@8/20us 35pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS