HSMAJ24CAE361
MFR.Part #
HSMAJ24CAE361
JLCPCB Part #
C42402108
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS