HSTPSC10H065BTR
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSTPSC10H065BTR
JLCPCB Part #
C42389259
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.5V@10A 30A 50uA@650V 650V 80A TO-252-2L SiC Diodes ROHS