HSMBJ33AHE3AH
MFR.Part #
HSMBJ33AHE3AH
JLCPCB Part #
C42401920
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 36.7V、40.6V 53.3V 800W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS