HXY80N03DF
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HXY80N03DF
JLCPCB Part #
C3033455
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 30V 31.6nC@4.5V 315pF 4nF 530pF 62.5W 6mΩ@10V 80A DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS