HSDD32C18L01-AT
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSDD32C18L01-AT
JLCPCB Part #
C22439962
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 18V 1uA 20V 30pF 350W@8/20us 45V 9A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS