HSTPSC10H065D
MFR.Part #
HSTPSC10H065D
JLCPCB Part #
C42389178
Package
TO-220C-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.8V@10A 30A 60uA@650V 650V 90A TO-220C-2L SiC Diodes ROHS