HPESDNC3D24VU
MFR.Part #
HPESDNC3D24VU
JLCPCB Part #
C25503229
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 24V 26V 350W@8/20us 60V 60pF 6A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS