HNRVTSS3100ET3G
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HNRVTSS3100ET3G
JLCPCB Part #
C42389397
Package
SMB
Description
-50℃~+150℃ 100V 100uA 3A 70A 850mV Standalone SMB Schottky Diodes ROHS