HMSMBJ26A
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HMSMBJ26A
JLCPCB Part #
C42402059
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V、31.9V 42.1V 800W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS