HIDW40G65C5BXKSA2
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HIDW40G65C5BXKSA2
JLCPCB Part #
C42389292
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1.35V@20A 150A 40A 40uA@650V 650V TO-247 SiC Diodes ROHS