HIDH20G120C5XKSA1
MFR.Part #
HIDH20G120C5XKSA1
JLCPCB Part #
C42389304
Package
TO-220H-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@20A 130A 200uA@1200V 54.5A TO-220H-2L SiC Diodes ROHS